• Gratis bezorging vanaf €99
  • Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • 30 dagen bedenktijd

Alle sites van World Nautic Center

World Nautic Center is uw partner voor alles op het gebied van watersport en waterveiligheid. Met 15 jaar ervaring, certificering en snelle orderverwerking is uw bestelling bij ons in juiste handen.

Alles voor de actieve watersporter. Wakeboards - Waterski - Pakken - Zwemvesten - Kneeboards.

Bekijk website

Grootste collectie wetsuits van Nederland.

Bekijk website

Zwemvesten voor de watersporter als voor de professionele gebruiker.

Bekijk website

Hou je boot in top conditie met al onze spullen die wij verkopen.

Bekijk website

Luchtpompen in diverse uitvoeringen. Van 12V tot 220V.

Bekijk website

Grootste collectie reddingsvesten voor varend België.

Bekijk website

Het adres voor de watersporter. Elke dag breiden van onze collectie verder voor je uit.

Bekijk website

In de wintermaanden benutten wij het water optimaal, schaatsenshop de grootste keuze schaatsen van Nederland en België.

Bekijk website
Grote winkel in Nederland

Menu

Onderdeel van World Nautic Center

Terug Je bent hier:

Spinlock Deckvest 6D 170N, tropic wit, quick release

399,99 336,99

Spinlock logo
Spinlock Deckvest 6D 170N, tropic wit, quick release foto 1
/

Kies uitvoering

Kies je maat

Gekozen maat is niet meer beschikbaar

Mail bij beschikbaarheid

Productinformatie

Eigenschappen

Merk Spinlock
Sprayhood
Ja
Sluiting van hoes
Rits
Lampje standaard
Ja
Inspectievenster
Nee
Harnas
Ja
Handmatige activatie
Ja
Fleece kraag
Ja
drijfvermogen
170N
D-ring
ja
Beenband
Ja
Type product Automatisch reddingsvest
Materiaal N.V.T.
Kleur Wit
Gender Unisex

Productbeschrijving

spinlock Deckvest 6D 170N, Citrus geel, quick release

Dit reddingsvest met 170N drijfvermogen blinkt uit in zijn pasvorm en het draagcomfort. Spinlock is de absolute nummer één als het gaat om het maken van reddingsvesten die prettig zitten, buitengewoon veilig zijn en gemaakt zijn van de beste materialen. Deze witte versie is voorzien van een quick release, wat betekend dat je het harnas waar je de life line aan bevestigd, kunt ontkoppelen. Daardoor koppel jezelf los van je life line als je in een situatie komt waarbij je niet aangehaakt wil zitten. Het reddingsvest werkt met het UML systeem, wat ervoor zorgt dat het vest direct automatisch opblaast bij contact met water. Al met al is het Spinlock 170N reddingsvest een zeer compleet vest voor zowel de recreatieve alsook meer fanatieke watersporter.

170N en 275N ( drijfvermogen)

  • 1 maat dus zeer makkelijk verstelbaar en aan te trekken.
  • UML pro sensor elite activatie systeem
  • Zeer makkelijke opening van het vest
  • Ergonomisch fantatisch vest door de geweldige pasvorm van het vest
  • Voorzien van spray hood in dit nieuwe deckvest 6D van spinlock
  • 40 mm beenbanden gratis meegeleverd
  • Voorzien van 360 graden lampje in het vest (standaard)
  • Op de long zit ook een lampje gemonteerd, zodat maximale zichtbaarheid wordt gegarandeerd.
  • Het vest is optioneel met een MOB1 AIS mob ( man over boord) systseem, zodat je altijd gevonden zult worden. Wilt u dat wij deze MOB1 voor u programmeren en installeren in het vest, neem dan contact op met onze klantenservice.
  • 5 jaar garantie op het zwemvest.

Keuren van spinlock zwemvesten.

Net als elk ander zwemvest dienen spinlock vesten ook jaarlijks gekeurd te worden door een geautoriseerd station. Wij zijn daarvoor in NL / BE het aanspreekpunt voor. Wij zullen je zwemvest in ons labaratorium opblazen en druk testen doen, en weer in orde maken. Dus naast de verkoop keuren wij de spinlock zwemvesten dus ook. Ideaal voor garantie situaties ofwel alles onder 1-dak.

170N of 275N uitvoering:

Deze afweging maak je vooral op basis van de kleding die je tijdens het varen draagt. Bij het dragen van kleding die gemakkelijk water op neemt, of lucht vasthoudt, adviseren wij altijd 275N / 300N. Bij vesten met een lager drijfvermogen is het drijfvermogen zelf vaak niet het probleem, maar vooral het draaiend vermogen. Mede daarom is een vest met 150N/170N alleen een goede oplossing bij het dragen van dunne kleding.

 

 

Hulp nodig bij het maken van je keuze?

Onze klantenservice staat voor je klaar van 9-18 uur.

Of kom langs in onze winkel!

Vaak samen gekocht met